Demar
Youtube
Hobby i ogród Na każdą porę roku Wejdź w teren Polskie buty do pracy Ochrona i wygoda

Produkty

Demar - Polski producent obuwia (1/4)

Demar - Polski producent obuwia (1/4)

Demar - Polski producent obuwia.
DEMAR to polska firma z tradycjami, od 1978 roku produkuje kalosze, obuwie dziecięce, ochronne i robocze, modele dla myśliwych i wędkarzy. Jako polski producent obuwia dba, aby asortyment był możliwie najbardziej rozbudowany i mógł odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania szerokiego grona odbiorców. W trosce o najwyższą jakość wyrobów producent butów, firma DEMAR, skupia uwagę na selekcji i odpowiednim doborze użytych materiałów. Dba o to, aby buty były trwałe, praktyczne i wygodne.
Obuwie myśliwskie i wędkarskie (2/4)

Obuwie myśliwskie i wędkarskie (2/4)

Obuwie myśliwskie i wędkarskie.
Buty myśliwskie to obuwie, które sprawdza się w ekstremalnych warunkach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji obuwia, produkty Demar spełniają oczekiwania najbardziej wymagających myśliwych.
Obuwie myśliwskie i wędkarskie (3/4)

Obuwie myśliwskie i wędkarskie (3/4)

DEMAR – polski producent obuwia skórzanego
Polski producent butów od 1978 roku
DEMAR to polski producent obuwia skórzanego, firma z tradycjami, która istnieje od 1978 roku. Polski producent obuwia DEMAR w trosce o najwyższą jakość wyrobów skupia uwagę na selekcji i odpowiednim doborze użytych materiałów – dba o to, by buty były wygodne, trwałe i praktyczne. Już blisko od czterdziestu lat DEMAR produkuje kalosze, buty dziecięce na każdą pogodę, obuwie ochronne i robocze, dla myśliwych i wędkarzy. Jako polski producent butów dba, aby stworzyć możliwie najbardziej rozbudowany asortyment, który będzie odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania jak najszerszego grona odbiorców.
Obuwie myśliwskie i wędkarskie (4/4)

Obuwie myśliwskie i wędkarskie (4/4)

Demar – producent obuwia myśliwskiego i wędkarskiego
W ofercie DEMAR znajdą Państwo obuwie myśliwskie i wędkarskie. Polski producent butów przykłada dużą wagę do jakości materiałów wykorzystywanych w toku produkcji. Buty przeznaczone do polowania są wykonywane z wysokogatunkowych tkanin odpornych na wilgoć mającą z nimi częstą styczność. Ich bardzo dużym atutem jest zwiększający przyczepność bieżnik oraz odporna na ścieranie podeszwa. Natomiast obuwie wędkarskie charakteryzuje się świetną przyczepnością do podłoża, co jest szczególnie istotne na mokrych i śliskich powierzchniach. Producent obuwia DEMAR wie, że trzewiki myśliwskie i wędkarskie muszą być wygodne i trwałe.
Obuwie ochronne i robocze (1/3)

Obuwie ochronne i robocze (1/3)

Obuwie ochronne i robocze
Zdobyte doświadczenie przy wytwarzaniu skomplikowanego i wymagającego obuwia militarnego firma DEMAR wykorzystuje także w produkcji nowoczesnych butów roboczych.
Dobre bo polskie (2/3)

Dobre bo polskie (2/3)

Dobre bo polskie
Firma DEMAR działa na rynku obuwniczym od ponad 35 lat. Jest jednym z największych w Polsce producentów obuwia. W swojej ofercie posiada obuwie przeznaczone dla służb mundurowych, myśliwskich i leśników, obuwie ochronne i robocze. Firma posiada w swoim asortymencie również całą gamę kaloszy śniegowców dla dzieci i młodzieży, kalosze damskie w modnych wzorach.
Obuwie ochronne i robocze (3/3)

Obuwie ochronne i robocze (3/3)

DEMAR -Producent obuwia roboczego, producent obuwia ochronnego
Chcąc zapewnić sobie pełen komfort i bezpieczeństwo w trakcie wykonywania pracy, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w odpowiednio dopasowane do konkretnych czynności obuwie robocze i ochronne. Polski producent obuwia roboczego i producent obuwia ochronnego firma DEMAR dba o to, aby każda para była wykonana z najlepszych materiałów oraz przy pełnej dbałości o stabilność konstrukcji – tak, aby idealnie odpowiadać na panujące podczas pracy warunki. Nasze obuwie robocze, producent rekomenduje osobiście i poświadcza jego sprawdzoną jakość.
Obuwie deszczowe i śniegowe dla dzieci i młodzieży (1/3)

Obuwie deszczowe i śniegowe dla dzieci i młodzieży (1/3)

Obuwie deszczowe i śniegowe dla dzieci i młodzieży
DEMAR jest również producentem butów dla dzieci. Produkuje obuwie dziecięce na deszcz i śnieg.
Kalosze dziecięce, są wygodne, dopasowane do stopy dziecka. Co ważne, kalosze nie są wykonane z gumy (nieprzyjemny zapach), ale z bezpiecznych dla skóry dziecka tworzyw. Buty posiadają wyjmowany, łatwy do prania, wkład ocieplający. Są lekkie, nie przemakają i wyglądają niezwykle modnie!

Obuwie deszczowe i śniegowe dla dzieci i młodzieży (2/3)

Obuwie deszczowe i śniegowe dla dzieci i młodzieży (2/3)

Obuwie deszczowe i śniegowe dla dzieci i młodzieży
Spacer i zabawa na świeżym powietrzu to ulubiona rozrywka każdego dziecka.
Zmienna pogoda często krzyżuje te plany. Nie pozwólmy na to, by brzydka pogoda pozbawiła naszego dziecka wyjścia na spacer. Teraz o dobre samopoczucie najmłodszych zadba polska marka DEMAR, która od lat projektuje wygodne kalosze idealne na każdą porę roku.

Kalosze dobre na deszcz ... i słońce :)   (3/3)

Kalosze dobre na deszcz ... i słońce :) (3/3)

Kategoria, do której DEMAR przywiązuje się największą uwagę, są buty dziecięce. Polski producent DEMAR proponuje deszczowe i śniegowe obuwie dziecięce – polski producent zaopatrzył je w antypoślizgowe podeszwy, które są bardzo istotne na wilgotnym terenie. Co równie istotne, rozwiązania te dostępne są w szerokiej palecie kolorów i wzorów, które z całą pewnością przypadną do gustu każdemu maluszkowi, dzięki czemu będą przez niego chętnie noszone. Produkty można dopasować do indywidualnych potrzeb rodziców i dzieci – są wygodne i przystosowane do dziecięcej nóżki, bardzo trwałe, niezwykle estetyczne oraz bezpieczne.
Wypoczynek, hobby i rekreacja

Wypoczynek, hobby i rekreacja

Wypoczynek, hobby i rekreacja
Chodaki do ogrodu, klapki na plażę to obuwie, które zapewnia nam komfort i wygodę w czasie wolnym od pracy i obowiązków.
Damskie kalosze AVENEW (1/3)

Damskie kalosze AVENEW (1/3)

Damskie kalosze AVENEW
Fascynacja ulicą i miejską modą doprowadziła do wykreowania kaloszy w modnych wzorach, subtelnych deseniach i kolorach inspirowanych miejskim pejzażem, idealnie wpisujących  się w miejski szyk. Wyprodukowane z lekkiego materiału, wygodne w noszeniu i w atrakcyjnych deseniach są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych, aktywnych  i lubiących trendy kobiet. W kaloszach AVENEW każda mieszkanka miasta  poczuje się  modnie i komfortowo, a jesienny deszcz nie pokrzyżuje planów wypadu na zakupy, czy popołudniową kawę z koleżanką.
Kalosze w miejskim stylu AVENEW (2/3)

Kalosze w miejskim stylu AVENEW (2/3)

Kalosze w miejskim stylu AVENEW
Widać je na muzycznych festiwalach i podczas jesiennych spacerów po mieście. Noszą je celebrytki, nastolatki i kobiety aktywne zawodowo. Kalosze – bo o nich mowa, na stałe wpisały się w miejski krajobraz. Wprowadziliśmy na rynek nowe kalosze damskie pod marką modową AVENEW.
Kalosze w miejskim stylu AVENEW (3/3)

Kalosze w miejskim stylu AVENEW (3/3)

BUTY DAMSKIE I BUTY MĘSKIE – POLSKI PRODUCENT
Wytwarzając przez trzydzieści lat buty męskie, polski producent obuwia skórzanego DEMAR zasłynął z produkcji kaloszy męskich oraz typowo męskiego obuwia ochronnego, roboczego, myśliwskiego i wędkarskiego. Obecnie polski producent butów DEMAR postanowił pójść o krok dalej i tak powstała kolekcja delikatnych kaloszy dedykowana kobietom. Są to buty w modnych wzorach, subtelnych deseniach i kolorach inspirowanych miejskim pejzażem, które idealnie wpisują się w miejski szyk. Są produkowane z lekkiego materiału, dzięki czemu charakteryzują się wygodą noszenia. Można je kupić w atrakcyjnych deseniach – są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych, aktywnych i lubiących trendy kobiet. W kaloszach damskich AVENEW każda mieszkanka miasta poczuje się modnie i komfortowo.