Demar
Youtube

Aktualności

Kartka z kalendarza

Kartka z kalendarza

40 lat minęło...!

DEMAR w tym roku świętuje 40-lecie istnienia. Firma rozpoczęła działalność w listopadzie 1978r., jako przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych. Początek produkcji obuwia nastąpił w  1987 roku, kiedy to podjęto produkcję letniego obuwia profilaktyczno-leczniczego znanego w całej Polsce jako „klapki z magnesami”. Od tamtego czasu firma przeszła transformację od małej lokalnej firmy do dużego przedsiębiorstwa produkcyjnego, zatrudniającego obecnie 410 osób. Obecnie produkcja obuwia realizowana jest w kilku zakładach produkcyjnych w Polsce, w oparciu o najnowsze procesy technologiczne i nowoczesny park maszynowy. Aktualne możliwości produkcyjne przekraczają 2,5 mln par obuwia rocznie.
DEMAR jest od wielu lat największym dostawcą obuwia militarnego dla polskiej armii. W ofercie firmy znajduje się kolekcja obuwia roboczego, ochronnego, śniegowego i deszczowego dla dzieci i młodzieży oraz obuwie myśliwskie i trekkingowe.
Firma DEMAR wspiera również rozwiązania proekologiczne. Na dwóch budynkach produkcyjnych firmy zrealizowane zostały projekty instalacji fotowoltaicznych.

Dziękujemy wszystkim Kontrahentom i Partnerom za wkład w rozwój naszej firmy i liczymy na dalszą owocną współpracę.