Polski producent obuwia - Demar.com.pl
Youtube

Obuwie myśliwskie i wędkarskie

TRAPER X PRO

TRAPER X PRO

Wierzch: skóra, CORDURA
Podszewka: dzianina dystansowa
Wyściółka: wymienna, formowana anatomicznie
Podeszwa: PU/guma Vibram TM
Kolor: brązowy
Rozmiary:
36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 nr kat.: 6978 Kup online
Kup teraz na demar24.pl
Opis:
UWAGA!  Rozm.36-39 nie posiada tech-logo-vibram
Sprawdź również inne obuwie myśliwskie!
Technologie użyte w modelu: TRAPER X PRO
Vibram 3M-Thinsulate Cordura
Cechy modelu: TRAPER X PRO

Opis technologii użytych w modelu: TRAPER X PRO

Vibram VIBRAM typ gumowej podeszwy z odpowiednio ukształtowanym protektorem. VIBRAM cieszy się w pełni zasłużonym uznaniem wśród wspinaczy i turystów górskich, jest najczęściej używaną podeszwą na świecie. Nazwa VIBRAM pochodzi od imienia i nazwiska Vitale Bramaniego. więcej »
3M-Thinsulate Thinsulate jest nowoczesnym materiałem ocieplającym firmy 3M. Posiada wysokie parametry izolacyjne, dzięki którym efektywność utrzymania ciepła wewnątrz buta jest dwukrotnie większa niż przy zastosowaniu materiałów ocieplających innych producentów. więcej »
Cordura Materiał Cordura to uznany materiał wysokiej klasy, który znajduje zastosowanie przy produkcji obuwia i odzieży. Cordura jest tkaniną wyprodukowaną z nylonu o doskonałej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (ścieranie, rozdzieranie, przebicie), zapewniającą maksymalną ochronę stóp użytkownika. Dodatkowe zalety tego nowoczesnego materiału to niewielka waga, duża „oddychalność” tkaniny i łatwość utrzymania w czystości – materiał szybko schnie po jego przemoczeniu. więcej »