Aktualności

Polski producent obuwia specjalistycznego i militarnego

Firma Demar jest stale rozwijającym się na rynku polskim producentem obuwia. W naszej firmie kierujemy się zasadą tworzenia wygodnego i funkcjonalnego obuwia z najlepszej jakości materiałów i dbałością o szczegóły, dzięki czemu nasze modele są trwałe i niezawodne. W asortymencie znajdą Państwo między innymi buty militarne, buty robocze czy kalosze wędkarskie, ale to nie wszystko. Miłośnicy prac ogrodowych czy górskich wędrówek również znajdą idealne dla siebie produkty na każdą porę roku. 

Sprawdzone polskie buty trekkingowe i inne obuwie specjalistyczne firmy Demar!

Dbamy o to, aby użytkownicy naszego obuwia byli zadowoleni z jego wygody, trwałości i użyteczności w każdej sytuacji - zarówno na górskim szlaku, nad jeziorem czy w pracy. Buty pracownicze i trzewiki robocze wykonane są z wysokospecjalistycznych i funkcjonalnych materiałów, aby zapewniać pracownikom ochronę, stabilność i niezawodność. Nasze obuwie wojskowe i trekkingowe zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie podczas wielogodzinnych wycieczek, ale także w celu zapewnienia bezpieczeństwa na górskich szlakach. Buty do prac ogrodowych i kalosze wędkarskie dzięki zastosowaniu najlepszych wodoodpornych materiałów zapewnią zaś użytkownikowi swobodę ruchu i nieprzemakalność w trakcie przebywania na podmokłym terenie.

Dzięki różnorodności produktów i dbałości o jak najdoskonalsze przystosowanie ich do wykonywanego zadania każdy klient znajdzie u nas idealną propozycję zarówno do pracy, jak i najlepsze obuwie do uprawiania ukochanego hobby. Polskie buty trekkingowe, buty militarne i specjalistyczne firmy Demar to niezawodna i dogodna propozycja na każdą kieszeń.